Wardrivers in Poland

Wardrivers: find others in your area

5 posts • Page 1 of 1

Postby haxor » Thu Feb 23, 2012 5:08 pm

Hi. I joined Polish:Wardrivers group a couple of months ago and I am glad to see that the group has grown from 8 to 11 members. Greetings to compatriots :) Which cities are you from? I am proud self-proclaimed Prime Wardriver of Gdynia :P

Hej. Dołączyłem do grupy Polish:Wardrivers parę miesięcy temu i miło mi zobaczyć, że grupa rozrosła się z 8 do 11 członków. Pozdrowienia dla rodaków :) Z jakich miast jesteście? Ja jestem dumnym samozwańczym Głównym Wardriverem Gdyni :P
Image

Postby erischan » Wed May 08, 2013 3:07 pm

Hi! :) Sorry to bump an old thread, but I lately joined the Polish:Wardrivers group as I decided to use Wigle on my long walking trips around Wałbrzych. To be honest I was surprised to see my home AP mapped before by another user... :) (in a wrong location, I hope my data will fix it!)


Cześć! :) Wybaczcie odświeżanie starego tematu, ale niedawno dołączyłem do owej grupy, jako że zacząłem używać Wigle podczas moich długich spacerów po Wałbrzychu i okolicach. Szczerze mówiąc zdziwilem sie że moje domowe wifi ktoś już zmapował, hehe, widocznie nasi dowiedzieli się o wiglu (szkoda że w złym miejscu, mam nadzieję że moje dane to naprawią)

Postby Msz » Tue Apr 08, 2014 10:54 pm

witam, tu Warszawa:)

Postby pacient0 » Thu Sep 08, 2016 10:08 pm

Cześć, chłopaki! ...i dziewczyny?
Właśnie dołączyłem do grupy z ponad 18000 AP i zaawansowałem nam 1 miejsce w rankingu! Jesteśmy #6.
Nie zapominajcie o tym, by przesyłać CSV, gdyż ten format zawiera więcej danych (więcej lokalizacji na każde AP i wieże GSM).
Też zachęcam Was do dobrych uczynków pomagając sierotom z sieciami WEP :) Oczywiście wszystkich nie uratujemy, ale i są takie biedaki, którym warto pomagać. Jeśli nie pomagamy, to nie podnosimy standardów zabezpieczeń, a przecież chodzi o to, by było jakieś wyzwanie w tym co robimy.
Ktoś się pochwali jakimś fajnym zestawem w aucie? Polecam Wam ten filmik z Defconu przez dwóch z moich pierwotnych rodaków (nie urodziłem się w tym pięknym kraju, lecz korzenie mnie tu ściągnęły): https://www.youtube.com/watch?v=uUCv9TQ9B7I

Postby duszeks » Sat Jul 20, 2019 9:55 pm

Witam. też jestem w groupie, w tej chwili mam ponad 10000 AP na swoim koncie. Czy ktoś tutaj też mieszka w województwie łódzkim? Proszę wszystkich Polaków o dołączanie do tej grupy.
Image

5 posts • Page 1 of 1

Return to “Stumbler Meet and Greet”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests